Personal

Tobias Rosencrantz - VD
Epost: Tobias.rosencrantz@vindeln.se 

Ellen Ekman - Administratör / Uthyrare 
Tfn: 0933-14032
Mobil: 070-353 70 13
Epost: ellen.ekman@vindeln.se

Anders Eriksson - Fastighetsansvarig / ingenjör
Tfn: 0933-142 02
Mobil: 070-614 42 32
E-post: anders.eriksson@vindeln.se

Monika Lehto - Verksamhetsvaktmästare / Projekt / Bovärd
Mobil: 070-352 16 69
E-post: monika.letho@vindeln.se 

Bengt Olofsson - Målare / Bovärd
Mobil: 070-218 09 37
E-post: bengt.olofsson@vindeln.se

Daniel Lindman - Bovärd
Mobil: 073-802 05 29
E-post: Daniel.lindman@vindeln.se

Conny Edin - Bovärd
Mobil: 070-372 12 50
E-post: Conny.edin@vindeln.se

Mikael From - Drifttekniker / Bovärd
Mobil: 070-372 12 55
E-post: mikael.from@vindeln.se 

Peter Olofsson - Drifttekniker / Bovärd
Mobil: 070-640 04 06
E-post: peter.olofsson@vindeln.se

Kenneth Nilsson - ViNet
E-post: kenneth.nilsson@vindeln.se

Per Nilsson - ViNet
E-post: per.nilsson@vindeln.se



  

Kontaktperson: Ellen Ekman