Personal

Tobias Rosencrantz - VD
Epost: Tobias.rosencrantz@vindeln.se

Cecilia Gustafsson - Administratör 
Tfn: 0933-14032 (telefontid 10-12 13-16)
Mobil: 070-353 70 13
Epost: cecilia.gustafsson@vindeln.se

Anders Eriksson - Fastighetsansvarig / ingenjör
Tfn: 0933-142 02
Mobil: 070-614 42 32
E-post: anders.eriksson@vindeln.se

Kenneth Nilsson - ViNet
E-post: kenneth.nilsson@vindeln.se

Per Nilsson - ViNet
E-post: per.nilsson@vindeln.se 

Verksamhetsvaktmästare / projekt / bovärd
Mobil:
E-post:

Ansvarar för:
Kommunalhusvägen 7
Karlsgårdsvägen 7
Karlavägen 2
Skolvägen 11-20
Renforsskolan
Granö Skola
Tvärålunds Skola & Gamla skolan

Monika Lehto - Verksamhetsvaktmästare / projekt / bovärd
Mobil: 070-352 16 69
E-post: monika.letho@vindeln.se 

Ansvarar för:
Hemgårdsvägen 2
Hemgårdsvägen 9
Seris Olsson
Hällnäs Kyrkvägen 8-14
Älvbrinkens Skola
Förskolan Klövern
Fritids Ängen
Hällnäs Skola
Växthuset

Bengt Olofsson - Målare / bovärd
Mobil: 070-218 09 37
E-post: bengt.olofsson@vindeln.se

Ansvarar för:
Villavägen 5 & 7
Ökbäcksvägen 4-14

bovärd
Mobil: 070-251 92 46
E-post:

Ansvarar för:
Almagården
Hallonvägen 9-11
Häradsvägen 126
Ängen/Älvbrinken
Förskola Klövern

Mikael From - Bovärd / Drifttekniker 
Mobil: 070-372 12 55
E-post: mikael.from@vindeln.se 

Ansvarar för fastigheterna:
Odlarvägen 11-13
Binken
Daxverket/vetrinär
Campingen
Fd. Telia förrådet
Industrivägen 12-20
Kläppavägen 4
Industrivägen 15
Renforsskolan
Simhallen
Storvägen 55 & 57
Mårdseleforsen

Peter Olofsson - Drifttekniker / bovärd
Mobil: 070-640 04 06
E-post: peter.olofsson@vindeln.se

Ansvarar för fastigheterna:
Granen
Dalen
Flakabäck industriområde
Kommunförråd
Kommunkontor
Åmsele Dammvägen 5-9
Åmsele Åmbacka
Åmsele Skola

Conny Edin - Bovärd
Mobil: 070-372 12 50
E-post: Conny.edin@vindeln.se

Ansvarar för fastigheterna:
Lillsvedjevägen 3 & 5
Nilsmassvägen 5-11
Sveavägen 5-7
Älvbacken
Tvärålunds skola
Tvärålunds förskola
Forsströmska Gården
Solhaga
Ridhus
HVB-Hem Rabona
Fritidscentrum


  

Kontaktperson: Cecilia Gustafsson